| anonim_4396 a întrebat:

Acum o sapt. am cunoscut un baiat la o nunta. Ma tot uitam la el, probabil a observat. O data, cand am iesit afara era si el cu 2 prieteni. se uitau la mine apoi au venit si au facut o gluma proasta fara legatura cu faptul ca mi-ar placea de el... pur si simplu si au ras toti 3 de mine. Din toate astea ma gandesc ca nu ma place dar am observat ca se tot uita unde plec, o data la dans nu stiu cum pentru ca eram la distanta cand m-am intors era in fata mea dansand, la un moment dat a luat o fata la dans dar se uita la mine sa vada ce fac. Nu stiu ce sa cred, ma place sau nu? Totusi, nu inteleg de ce, cand sa il caut pe fb am observat ca m-a blocat. Oare a facut asta pentru ca i-am ranit orgoliul? Spun asta pentru ca dupa intamplarea in care au ras de mine l-am evitat si el e genul de baiat care are toate fetele la picioare. Nu stiu ce sa cred.

7 răspunsuri:
| Mariuuuk a răspuns:

Orgoliul e de vina.Sau are iubita si baietii aialalti l-au parat, depinde.

| Roxaname a răspuns:

Acel baiat vroia sa te faca de ras si apropo nu te place daca te-ar fi placut nu ar fi facut gluma acea proasta iar daca mai face o gluma proasta platestei cu aceeasi monede spune-i asa daca este cu prieteni lui bine ca ti-e iti place de pustoaica aia din a3a ok sper ca te-am ajuatat si daca nu iti mai face glume proaste si vrea sa vorbiti doar voi 2 spune-i ce a fost cu faza aia si sa te lase in pace ca nu vrei sa ai de face cu clovni sper ca te-am ajutat happy funda sper ca primesc

| Roxaname a răspuns:

Acel baiat vroia sa te faca de ras si apropo nu te place daca te-ar fi placut nu ar fi facut gluma acea proasta iar daca mai face o gluma proasta platestei cu aceeasi monede spune-i asa daca este cu prieteni lui bine ca ti-e iti place de pustoaica aia din a3a ok sper ca te-am ajuatat si daca nu iti mai face glume proaste si vrea sa vorbiti doar voi 2 spune-i ce a fost cu faza aia si sa te lase in pace ca nu vrei sa ai de face cu clovni sper ca te-am ajutat happy funda sper ca primesc

| DuncaClaudiu a răspuns:

Evita-l ...baietii reectioneaza la "ignor".happy

| aalexandradumitru a răspuns:

Eu zic sa il ii dai semne de viata. Adica sa ii arati ca tu esti marfa. Asta am patit si eu, iar acum baiatul respectiv se tot uita la mine si imi zambeste happy Mult succes!winking

| ramonia a răspuns (pentru aalexandradumitru):

Ma bucur ca macar tie ti s-a intamplat happy... eu nu mai am nici un semn de la el. Am ajuns la concluzia ca nu merita desi am mici indoieli.

| BuBuBuBuBYYY a răspuns:

A vrut doar sa para interesant in fata ta... uneori baietii cred ca asa „cuceresc" fetele...si apoi le lasa cu ochii in soare. Uita-lhappy