| Lyndsey a întrebat:

M-a rugat o prietena in varsta de 14 ani sa o ajut cu o intrebare. O sa povestesc intamplarea ca si cum mi s-ar fi intamplat mie.Ieri seara am fost la Biserica.La Biserica a mai venit un baiat care arata foarte, foarte bine si care avea 18 ani.Mereu cand ma uitam la el, se uita si el la mine.Alteori cand ma uitam la el isi intoareca privirea ca si cum nu s-ar fi uitat la mine.Cand m-am uitat inca o data la el si el se uita la mine si ne-am uitat timp de 3-4 secunde unul la altul, apoi nu am mai putut rezista frumusetii din ochii lui si am intors capul.Nu stiu ce sa cred...Prin toate aceste gesturi as crede ca ma place, dar ma gandesc ca nu s-ar uita el la o fata de 14 ani, se uita la fete de 16, 17 sau chiar 18 ani.Uff...nu stiu ce sa cred de aceea m-am gandit ca imi puteti raspunde la intrebarea urmatoare:Acest baiat chiar ma place sau aceste lucruri s-au intamplat fara motiv, accidental? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| 愛日本 a răspuns:

Cel mai bine ar fi să vă cunoaşteţi.
Poate el te place, şi tu nu ştii acest lucru pentru că nu ţi-a spus, deoarece nu vă cunoaşteţi (încă). Aşa am făcut şi eu tot la Biserică, dar el mi-a băgat id şi am vorbit şi na, am fost un cuplu love struck. Deci cel mai bine ar fi să vorbeşti cu el!

5 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

La cum arata unele pustoaice de 13 14 ani de 18 20... nu stiu ce sa cred...
Si eu am omis o data varsta la o fata(omis in sensul ca am trecut peste varsta ei)
avea 14 ani pustoaica, arata de 18 20...
Dar degeaba are 13 14 ani si arata de 20, arata doar la corp ca la mintehappyE la fel.

| Nordic a răspuns:

Nu ştiu ce să zic. Dar nu e neapărat pentru el să se uite doar la cele de 16, 17 sau chiar 18 ani. Spre exemplu eu am 19 ani şi prietena mea 15 happy

| Lyndsey explică:

Acelasi lucru i l-am spus si eu dar este rusinoasa si nu vrea sa se faca de rusine in caz ca s-a inselat.In aceasta seara merge la Biserica si imi va spune daca acel baiat chiar este interesat si merge in aceasta seara.

| Lyndsey explică:

Adineauri m-a sunat prietena mea *Ema* si mi-a zis ca a fost si acel baiat. A mai spus ca a "invitat-o" sa stea langa el, si au facut cunostinta printr-un prieten de-al sau.Si cam atat... Ce parere aveti... O place sau nu?

| BloodyMaryBloodyMaryBlodyMary a răspuns:

Orice e posibil...eu zic sa vorbesti putin cu el si te convingi singura.(si eu am 13 ani si stau cu unu de 18...nu ii mare lucru)