| bebe91 a întrebat:

Acuma urmeaza sa merg la facultate in cluj...si vreau sa imi iau niste haine mai frumoase si mai de "fite" cum se poarte prin cluj dar nu am foarte multi bani si nu stiu unde sa mer la cumparaturi in bistrita sau in cluj. Daca stie careva sa imi spuna unde is mai ieftine o sa apreciez asta(adica in cluj sau in bistrita sau undeva aproape eu sunt din judetu cluj)

2 răspunsuri:
| alonet a răspuns:

Super tare LORE, asta ca sa te completez, o veit in cluj un tip din bucuresti si dupa niste ture prin mall a exclamat: mai dapo voi prin cluj nu prea aveti pitipoance, ca idee daca vrei sa fi fashon cluj cauta second handurile "tabita" manastur langa kaufland, marasti sensu giratoriu, centru in piata uniri colt cu memorandumului, pe eroilor tot in centru, si in rest nu stiu pe unde sunt, ca idee daca vrei freza de om normal scrie-mi im privat acest lucrur si se rezolva, si inca una asa ca si p. s. fetele care nu sunt din peisajul clujan se vede clar prin tinuta vestimentara (aia de fite) deci nu te face de rusine si imbraca-te cu bun gust si asortat si e ok

| Maria46854213 a răspuns:

Hainele de "fite" in cluj? eu in astia 14 ani ai mei am vazut pe strada 4-5 fete imbrcate cu haine de fitze.mai bine nu te face de ras si ia-ti haine normalelaughing