| Emilia_Oprisan_Georgiana_1990 a întrebat:

Adica baiatul pe care il plac se uita la mine,se holbeaza,mi-a cerut sa stau in spatele lui la un optional,vorbeste frumos cu mine,imi trimite mesaje,ma intreaba cine imi impleteste parul,imi cere ajutorul,imi zambeste,imi vorbeste, intr-o zi mi-a zi se 10 ori PAA GEORGIANA...ma rog mult mai mult!
Voi credeti ca ma place? Dau funda! Spuneti-va parerea...

Răspuns Câştigător
| BlackOldSun a răspuns:

Dint toate semnalele pe care ti le da e evident ca este atras de tine!

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Este posibil sa te placa, dar se pare ca nu este in stare de mai mult.

| ywar a răspuns:

Clar, clar... fara dubii! Sunt sigur ca ar vrea sa si treaca la next level daca se poate!
Sa fim seriosi! Conteaza ca intr-o zi ti-o zis de 10 ori paa? E o copilarie.

| fataciocolata a răspuns:

Cel mai bine este sa discuti cu el, sa vezi daca este adevarat sau nu. dupa aceste semne este foarte probabil sa te placa, funda?