| anonim_4396 a întrebat:

Deci imi place de baiat si nu stiu daca si baiatul asta ma place. El vorbeste cu mine si fata in fata, ii place sa ma tachineze si imi zambeste mai mereu. Prin mesaje imi trimite emoticoane de genu ❤

2 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Tu ii raspunzi la acele emoticoane?
Foloseste-le si tu si vezi ce iese.

Poti sa-i spui ca iti place de el. Nu este nimic gresit daca faci tu primul pas.

Emoticoanele nu inseamna mare lucru. Asa si eu pot pune " laughing " dar de fapt sa fiu foarte plictisit.

Sper ca intelegi. Succes!

| Crista456 a răspuns:

Buna!

E mai mult decat evident ca te place, nu e o regula ca baiatul sa faca primul pas, poti sa faci si tu lucrul asta, hai fuga repejor la el si vorbiti.