| Daria a întrebat:

Ador sa cant si vreau sa incep sa merg la un curs de canto, dar am doua intrebari:
1.Cum se desfasoara o ora acolo?
2. Pot canta ce vreau eu, sau imi alege profesorul cantecul?

3 răspunsuri:
| Daria explică:

Unde vezi tu scris cuvantul"concurs" in intrebarea mea? Eu vorbeam despre CURS nu CONCURS!laughing

| azurel2000 a răspuns:

La un concurs nu se desfasoara ore.tu concurezi cu mai multi copii din diferite orase.si ca sa poti sa mergi la un concurs trebuie sa ai performante. poti canta ce vrei sau profesorul iti poate da un cantec depinde

| azurel2000 a răspuns:

Scuze