| ALECSANDRICI a întrebat:

Aici la mine e un baiat doru dragut are 17 ani si intr-o seara neam jucat adevar si provocare si cand am intrat in casa numai la el imi statea gandul si pe la 1 dimineata vorbeam cu el si a luat nr meu de telefon de la un baiat din agenda adica ia luat nr si lu o prietena si azi cand ne-am vazut nici buna nu mi-a zis si pe prietena mea a bagat-o in seama a pupato pe obraz ce sa cred?
Funda la cel mai bun raspuns

1 răspuns:
| Maxim96 a răspuns:

Eu cred ca mai tare o place pe prietena ta.Nu prea ai sanse.