| Elliy a întrebat:

Ajaa decii eu am avut un prieten Catalin si m-am despartit de el undevaa acum 1-2 saptamanii si el a inceput sa faca mistouri ca sunt urata si chestii...eu incaa tin la el si vreauu sa aflu dacaa el tinee la mine sau macarr daca a tinut...SUGESTII va rogg mult de tottbatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| pinkqueen98 a răspuns:

Hi Elliykiss... Daca te-a iubit cu adevarat normal ca mai tinewinking.Si chestia ca esti urata si alteele ti le spune doar ca se simte complexatkiss!

9 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Mai conteaza daca a tinut, sau mai tine la tine? Oricum nu mai sunteti impreuna.

| Elliy explică (pentru Djlsghtnquuw):

Pt minee conteazaa

| Djlsghtnquuw a răspuns:

A,deci tie chiar nu-ti pasa ca te face urata, si altele, nu?

| Djlsghtnquuw a răspuns:

Pai si nu inteleg ce mai vreihee hee

| Jigsaw a răspuns:

Dacaa vreii saa aflii maii binee ill intrebii.Cee zicii?

| Elliy explică (pentru Jigsaw):

Astaa chiarr ar fi ciudatt laughing))

| Jigsaw a răspuns (pentru Elliy):

Dee cee arr fii ciudatt? Caa doarr vreii saa aflii.

| Deniise a răspuns:

Stiu ca nu e ceea ce vrei sa auzi dar cred ca nu mai tine la tine.Si daca nu mai vrei sa auzi mistourile lui spune-i''Nu uita ce a fost frumos odata!''. funda?