| SweetyNuta a întrebat:

Ajuntati'ma!
Deci povestea mea imi place de un baiat de fapt stiu de la prietenii lui ca ma place si pe mine, dar el este destul de timid si eu cam tot asa. CE pot sa fac? Cum sa'i spun?

Deci eu nu am ramas doar la un singur baiat am cam vreo 5 sugestii de prieteni, dar nu vreau sa dau raspunsul inca pina nu primesc ceva de la el.

Deci eu am 14 ani si el 16 ani

Se poarte : mi-a adus un parful, ciocolate. Dar nu'mi spune ca ma place doar asa ca intre prieteni.Imi scrie ex. "Exista in lume multe fete, dar nu stiu de ce iti scriu tie poate ca toate nu te'am putea inlocui". Pina acum o saptamana, cind verisoara mea de 25 de ani a fost pina la el au fost vecini/Si nu stiu ce ea spus, a doua zi colegul lui a fost la el ea spus ca mea cerut prietenia chestii de astea... A treia zi "Ziua" mi-a cerut telefonul si mi se pare ca s-a uitat in mesajele mele si era un mesaj de la un baiat cam asa "Ce faci printesa me". Si nu sint sigura ca s-a uitat.

Va rog din suflet sa ma ajutati

Fundita!

Răspuns Câştigător
| mada_9093 a răspuns:

Buna! eu cred ca ar trebui sa iti faci curaj sa il suni si sa ii spui ca vrei sa va vedeti sa ii spui ceva important :"uite eu te plac mult si sa stii ca multi m-au intrebat daca vreau sa fim impreuna si raspunsul meu a fost nu pentru ca eu nu mai la tine ma gandeam si acel mesaj pe care l-ai vazut e de la un baiat care m place dar sa stii ca nu il bag in seama si am asteptat momentul sa ma intrebe daca vreau sa fiu cu tine fff mult timp si daca ma placi ar fi randul tau sa faci un pas.eu cred ca asta ar trebui sa ii spui.
sper ca te-am ajutat
succes!

1 răspuns:
| SweetyNuta explică:

Mentionez ca de atunci nu'mi mai scrie mesaje nici nu ma suna!