| aisha_8131 a întrebat:

Am o problema. imi place tare de un baiat din clasa paralela. am fost si la tabara cu el, insa daca il salut, nu'mi raspunde inapoi. am hotarat sa'i zic acest lucru unei fete de la el din clasa, iar ea i'a spus ca mie imi place de el. cu toate acestea, el nici acum nu ma saluta. fata care i'a zis mi-a spus ca el e tare timid, si de asta nu'mi raspunde... HELP! ce sa fac ca sa ma placa? funda (daca conteaza, ambii avem 12 ani)

6 răspunsuri:
| robby212 a răspuns:

Ok!
E mai greu de practicat decat de zis! Te avertizez!

Si mie imi place de o fata din clasa mea, de anul trecut atunci era mai rece cu mine anul asta mai exact de la Halloween este lapte si miere!

Trebuie sa ii spui sa nu faci aceeasi greseala ca mine ca am asteptat un an, dar cel mai bine ar fi sa ii spui cand este in apele lui!

Sa nu- transmiti mesaje pentru ca s-ar putea sa-ar putea sa le inteleaga gresit, crede-ma nu spun din imaginatie spun din proprie experienta!

Nu trebuie sa imi dai funda daca nu vrei!

| biαηcα a răspuns:

Spune-i uh in fata ca il placi si intreaba-l daca te place si el daca ai curaj

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bagaa-te tu inseama cu el, aprofita ca e timid

| SiMoNa_1442 a răspuns:

Pai e bine ca amandoi sunteti de o varsta.esti acelasi caz ca al meu.si eu am un baiat de care imi place, ne zicem buna, ce faci chestii dinacestea dar nici eu nu stiu daca ma place sau o face asa.eu cred ca trebuie sa vorbesti cu el la pauza si sa clarifici spunandu-i ca il placi.cine stie poate si el te place cum ai spus tu ca e timid. fa u prima pasul chiar daca trebuia el sa il faca.

| CrissYop a răspuns:

Pei mei Aishahappy Decki incearca sa il tragi de o parte si sa ii spui ca e dragut si sa ii spui ca ai dori sa ai o relatie cu el Ps:LA MNE A MERS:!

| cristyna581 a răspuns:

Este simplu tu incearca sal bagi in seama in continuare si daca el e timid si nu vb cu tine inseamna ca te place deci continua si fi cine esti si vei reusi!