| bleakk a întrebat:

Ajutati-ma cu niste sfaturi. Vreau sa mentionez ca sunt un baiat istet,prind bine lucrurile pe care trebuie sa le fac,numai ca sunt cam lenes, adica am in cap planuri/idei dar cand e vorba de practica sunt slab.Ce trebuie sa fac? Voi cum ati fost? Ce ati facut?

1 răspuns:
| DjKosty a răspuns:

Eu am fost asa cand eram mai micut,,, dupa varsta de 14 ani,,,am inceput sa-mi impun reguli,,,daca nu le respectam ma autopedepseam,,,iar daca tu esti asa lenes si vei dori sa faci ceva wow brusc nu vei reusi niciodata,,,, ca sa faci asta trebuie sa o iei treptat pana te acomodezi cu noul stil de viata,,, incearca sa faci alergare sau un sport,,, acolo o sa te acomodezi,,, ia-o usor!
bafta!