| Thrue a întrebat:

Intrebarea mea este, daca pot sa accesez la o persoana pe Facebook albumul privat ( poze )? Este cumva o modalitate de a vedea pozele din albumul respectiv? Precizez ca albumul este privat, deci poate sa-l vada doar cunostintele sau prietenii lui.Multumesc anticipat.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai putea sa te conectezi cu facebook-ul unei persoane care e prieten/a cu persoana la care vrei sa vezi albumul(cu acordul acelei persoane big grin)

| Thrue explică (pentru anonim_4396):

Din pacate persoanele din lista lui sunt din Germania. Nu cunosc pe nimeni. Am dat cu o pagina fake ( facuta de mine, cu un nume aiurea ), add prieten dar nu accepta prietenia nimanui... Sunt foarte necajit... orice ajutor este binevenit!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Thrue):

Nu Ai Decat Sa Te Faci German big grin