| mada1234566 a întrebat:

Ajutati-ma si pe mine va rogg! Eu nu cred ca prietenul meu tine la mine iar el a zis ca daca nu il cred sa ii zic cum sa imi dovedeasca ca ma iubeste. Cum sa ii zic sa imi dovedeasca? Eu nu il cred ca ma iubeste dau funda pentru raspunsul cel mai bun

1 răspuns:
| MarrieMarie a răspuns:

Pai spune-i chestii care te deranjeaza la el si vezi cum rectioneaza atunci iti vei da seama.sau ca sa demonstreze ii poti spune asa:daca ma iubesti, spune asta cu voce tare in fata colegilor si sa mergem la un suc vineri. daca accepta inseamna ca te place daca nu, inseamna ca nu te place! funda?