| Yrynella a întrebat:

Cum sa-l pun pe prietenul meu sa-mi dovedeasca ca ma iubeste? pentru ca din vorbe nu cred

5 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Pai pune-l la fapte! De exemplu spune-i sa-si tatueze numele tau pe corpul lui! Poate nu va certati de la vorba asta! Nu trebuie sa ma iei in serios dar e o alternativa!

neluL
| neluL a răspuns:

@IloveME & @marina & @ionela22... Aveti dreptate! Nu trebuie sa-l pui sa faca ceva anume pentru a-ti dovedi ca te iubeste! Dar totusi trebuie incercat sa vezi daca este dispus sa faca un sacrificiu pentru tine si atunci iti dai seama singura!

| ionela22 a răspuns:

Nu trebuie sa il pui sa iti dovedeasca daca te iubeste iti dai seama dupa faptele lui cat de afectuos este cu tine, daca iti este alaturi in orice situatie si atunci cand iti este greu nu doar la bine daca este comunicativ cu tine asa iti poti da seama nu trebuie sa faci ceva anume.

| IloveME a răspuns:

Daca o simte o va face el! u nu-l trebuie sa-l pui!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu trebuie sa-l pui tu. Daca te iubeste iti va demonstra singur.Din vorbe nu-l crezi? Spune-i doar: nu incerca sa ma convingi, demonstreaza-mi.