| aryastarrk a întrebat:

Hei TPU, am o problema si rog seriozitate. Am cateva banuieli ca iubitul ca meu este gay, insa eu il iubesc foarte mult si sper sa pot sa il fac sa ma iubeasca si el. El imi zice ca tine la mine si ca nu va renunta la mine pentru alta fata, dar de baieti nu a mentionat nimic. Ce sa fac, sa ii spun ce cred sau sa astept sa imi dovedeasca el ca ma iubeste?

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Din ce spui aici nu reiese nimic ca ar fi asa cum spui. Cred ca asta este doar in mintea ta.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bravo Larisa, bine zislaughing

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Saru mîna! Poate te inseli tu in privinta lui, cum ai ajuns la această concluzie ca el ar fi gay sau homosexual? Daca el zice ca tine la tine inseamnă ca intr-adevar tine, si ti a zis ca nu ar renunta la tine pentru altă fată, deci nu pentru un baiat, atunci suspiciunile tale sunt ne fondate, si ai face bine sa stai serios de vorbă cu el, sa i ti explice el care este treaba, ca după aceea poate tu te "scapi" cuiva ca il crezi homosexual, si cel/cea căruia i ai zis nu tine secretul si i ti faci probleme daca l ai judecat gresit. Ce vârstă ai? Dar el? Mersi mult.

| Kaℓi a răspuns:

Interesant. Ce anume te-a facut sa banuiesti asta? un gest anume, o privire galesa aruncata unui tip aratos?

| mihai69 a răspuns:

Cum poți numi pe cineva iubit dacă nu îi cunoști orientarea sexuală?!? Cum îți închipui că poți face un homosexual să te dorească pe tine, FATĂ? (E drept, dacă arăți precum personajul după care ți-ai ales pseudonimul, e posibil la început să-l „păcălești"; dar n-o să țină!). happy

| OldSoul a răspuns:

Spune-i ca vrei sa faci sex cu el, daca refuza e clar gay.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă nu a menționat nimic despre băieti, nu înseamnă că e gay. A spus că nu va renunța la tine pentru altă fată. Adică pentru nimeni nu va renunța. Asta a dat de înțeles. Dacă petrece mult timp cu un băiat ar trebui să arunci o privire între ei să vezi cam ce fac. Şi dacă era gay nu cred că mai era iubitul tău. Sper că te-am ajutat cât de cât. ❤

| Voidwithin a răspuns:

Cuminte trollu, sezi bland!

| Villan_Ek_1994 a răspuns:

Salut!
Daca a spus ca nu va renunta la tine pentru nicio fata e super ok acum ai fi vrut ca nu va renunta la tine pentru niciun baiat? Draga mea si daca vei descoperi ca aare prieteni Gay asta nu inseamna ca si el este gay... dincolo de prejudecatile societatii..si homosexuali sunt oameni..si daca se va teme ca vei afla ca are prieteni gay va fi tocmai din acest motiv. Eu la scoala am pe putin 5 colegi de scoala care sunt gay, dar stii ce a fost surprinzator ca ei sunt foarte respectati si apreciati de colege. Si in nicun caz nu este gay. unui gay nu ii plac fetele adica mai exact nu intretine raporturi sexuale cu o fata...nu saruta o fata. In cel mai rau caz sa fie Bisexual adica sa ii placa si femeile dar si barbatii.
Motivele/banuielile tale sunt fondate ca este gay, adica ai poze cu el ca saruta un alt baiat ori ca se culca cu un alt barbat? Daca ai sms-uri in care spune unui barbat te iubesc ori te pup nu te imancienta fara rost pentru ca fiecare avem un caracter diferit si ne exprimam sentimentele de prietenie diferit. Adica daca eu vorbesc cu un barbat si la finalul conversatiei imi spune ok mai vb te pup asta ce inseamna ca el este gay?
Daca ii vei cere sa iti spuna...sigur il vei afecta pentru ca va simti ca nu ai incredere in el si stii si tu la fel de bine ca la baza unei relatii inainte de sentimente sta increderea. Eu iti zic asa: Sa ii spui in gluma ca il parasesti pentru ca ai aflat ca este gay..si atunci ii vezi reactia daca chiar este gay va incerca sa iti explice, daca nu este gay va face tot ce poate sa iti doedeasca ca nu este gay.
Daca ai alte intrebari te astept cu un coment ori cu un mesaj.
Cu Drag
Roibu Constantin!

| Nanapuffy a răspuns:

Nu-ti fie teama sa-l intrebi despre aceasta problema. Daca te iubeste nu te va lua in ras. Daca e vreo problema de genu asta si totusi el te iubeste ajuta-l sa treaca peste.

Răspuns utilizator avertizat