| anonim_4396 a întrebat:

Ajutati-ma urgent! La degetul mare de la picior mi-am taiat unghia intr-un colt cam rau si mi s-a infectat si am puroi la deget. Se poata sa se faca mai rau si sa raman fara deget :-ss? FUNDa

2 răspunsuri:
| Diana1172 a răspuns:

Cum sa ramai mai fara deget?laughing du-te la doctor si te rezolva elhee hee nu-ti face grijibatting eyelashes

| maryy_7054 a răspuns:

Buna. Te cred, dar se poate vindeca daca ai grja de deget.incerca cu niste tinctura de iod, sau cam asa ceva.Si daca se inrautateste ar trebui sa mergi la doctor. sper ca te-am ajutat! si nu te speria!