| lov3barbie a întrebat:

Ajutati'ma va rog! Am o problema cu messul, incerc sa intru pe el si astept cateva minute sa se incarce si degeaba! Apare not responding si nu stiu ce sa ii fac! L-am dezinstalat de cateva ori si l-am reinstalat si tot degeaba! ajutati-ma va rog...

2 răspunsuri:
| Twatwaffle a răspuns:

Nu-ti mai maltrata messul ca nu e vina lui, problema e ori de la serverul de yahoo ori de la netul tau. Daca nu e niciuna dintre astea, dezinstaleaza-l din control panel si descarca alta versiune dp net.Bafta! ^_^

| ααntoo a răspuns:

Heii' si mie mi se intampla exact asa.laughing
pai primele 2 incercari nu'mi reusesc X_x
si mai incerc peste vreo 10 min.
si stau cu mousu pe el pana porneste.happy
cand porneste sta mai muuuult timp. si dupa aia e nemiscat smileu'lhappy
mie asa imi porneste apoi nu stiuthinking
mult succeshappy:*!