| marialungu a întrebat:

AJUTATI-MA va rog din toata inima , am de facut pana luni un desen , nu vreau sa mi faceti un desen cu doar o idee buna , este vorba despre FRANCOFONIE , va rog ajutati-ma , mi-e greu sa desenez turnu effel , ce idei aveti?

1 răspuns:
| Kis_Iuliana_1983 a răspuns:

Super simplu: globul pamantesc presarat cu croasante, baghete, omlete, clatite, vin, branza si alte specialitati supercunoscute din bucataria franceza. Sunt sigura ca o sa faci ceva super fain. Sus scrie Bon appetit! Toata lumea stie ce inseamna apetit si ca provine din lb. franceza. Toata lumea mananca si francofonii apreciaza bucataria franceza. Bafta!