| Teodora1724 a întrebat:

Ajutati-ma va rog! Imi este teama sa merg la petrecerea de sfarsit de semestru de la scoala pentru ca ceilalti se pricep mult mai bine la dans si ma gandesc ca vor rade de mine.Nu ma pot duce la cursuri de dans pentru ca petrecerea s-a anuntat azi si este maine. Ce as putea sa fac? Nu vreau sa lipsesc pentru ca sunt in clasa a opta si este ultimul an alaturi de colegii mei. Cel mai bun raspuns primeste FUNDA.

Răspuns Câştigător
| MouSSEauChoColat a răspuns:

Salut! Daca sunteti colegi din clasa a V-a sau chiar din clasa I inseamna ca sunteti prieteni si ca te intelegi bine cu majoritatea dintre ei. Nu vor rade de tine pentru ca asta e una dintre ultimele sanse sa fiti impreuna. In plus sunt sigura ca o parte dintre ei nu stiu sa danseze asa cum crezi tu de bine. Deci du-te si distreaza-te!

2 răspunsuri:
| PatyKan a răspuns:

Si ce daca nu esti experta la dans? Important e sa te distrezi, sa te simti bine. Mai exerseaza, mai cauta pe net.dar nu cred ca va rade nimeni de tine, si chiar daca ar face'o ar trebui sa te amuzi.
Nimeni nu e perfect, deci nu iti mai face atatea griji. happy

| JustRux a răspuns:

Pai, poti accesa acest link: http://www.youtube.com/watch?v=UJhe0FSJI0s
Sper ca ti-am fost de ajutor.