| fufutz a întrebat:

Ajutati-ma va rog sa ma ingras la picioare.sunt foarte slaba la picioare... ce exercitii sa fac sa am si eu picioare groase si un fund mai mare.(14 ani 1, 68 46kg)

7 răspunsuri:
| sunetul a răspuns:

Alergari,dansuri,fotbal,sala.

| PuяpℓeMusic a răspuns:

Same here!laughing
Cand aveam 14 ani, aveam acelasi complex. Faza e ca nu prea poti sa faci nimic.Degeaba mananci grasimi si prostii ca la picioare tot nu te ingrasi, poate doar la burta.laughing
Deci mai bine accepta-te asa cum esti.

| fufutz explică (pentru PuяpℓeMusic):

Dar totusi trebuie sa fie ceva exercitii
pur si simplu nu vreau sa ma accept asa

| fufutz explică (pentru PuяpℓeMusic):

Macar spuneti-mi ceva solutii sa ma ingras tot corpu daca numai la picioare nu se poate

| Andrada122 a răspuns (pentru fufutz):

Eu cred ca daca vrei sa te ingrasi nu trebuie sa faci exerciti pentru ca ele te slabesc.Doar asteapta si totul va fi ok:*

| Andrada122 a răspuns:

Sa stii ca si eu am patit la fel dar de cand am inceput sa mananc mai mult toate grasimile mi se pun pe fund sh pe picioare iar la burta nu m-am ingrasat deloc nu stiu ce sa zic depinde de corpul fiecaruia

| fufutz explică (pentru Andrada122):

La mine nu merge asa.maninc cit pot de mult dar nu pun nimic pe mine cred ca unica solutie sunt exercitiile dar problema e ca nu stiu care.