| vicky16 a întrebat:

Ajutati-ma va rog sa scriu o felicitare p/u profa de matre de ziua ei. Va rog mult ceva frumos.

Răspuns Câştigător
| Maysa a răspuns:

Servus!
Poți să-i scrii așa:
''Ziua dumneavostră de naștere să vă aducă numai bucurii, veselie și multe cadouri. Calea vieții să vă fie presată cu mult noroc, sănătate și fericire!
La mulți ani!''

Sau...

''De ziua dumneavoastră vă doresc ca cele mai frumoase vise să prindă viață! La mulți ani!''

Ori...
''Cu ocazia zilei de naștere noi vă dorim tot binele din lume și mult succes în toate! La Mulți Ani!''
Uite și un site... poate te inspiră vreo urare :
http://mesaje.sentimente.ro/zi-de-nastere
O zi senină,
Florentina

1 răspuns:
| vicky16 explică:

Mersi!