| Beatrice_Denyssa_2001 a întrebat:

Ajutați-mă, va rog!❤
Se organizează o tombolă în școală de Dragobete. Putem scrie mesaje de dragoste, de prietenie cui vrem noi (anonim sau cu nume). Vreau sa scriu unui băiat mai mare ca mine din școală, cu anonim. Nu vreau sa fie chiar de dragoste. Imi este drag si ne intelegem.Imi place asa de el.

1 răspuns:
| AliTheo18 a răspuns:

Eu zic sa ii scrii din inima, tot ce simti pentru el, pana la urma nu stie cine esti. Mesaje de dragoste gasesti oriunde, scrie-i ceva autentic si dulce.