| Smiiilee a întrebat:

Ajutoor! Nu imi mai merge messengeru de ieri si nu stiu de cee!
Imi apare de fiecare data cand vreau sa ma logez We can`t sign you in to Yahoo Messenger. sad L-am dezinstalat si instalat de 2 ori. DAU Funda PENTRU CINE MA AJUTA + VOT!

4 răspunsuri:
| CreepyCrow a răspuns:

Poate era o eroare...intra si pe email, sau da la am uitat parola...

| kimydream29 a răspuns:

Mie nu imi mai merge de vreo o luna. pur si simplu am renuntat! intru pe meebo...

| Smiiilee explică (pentru kimydream29):

Problema e ca la mine nici meebo. ul nu mergebatting eyelashes

| kimydream29 a răspuns (pentru Smiiilee):

Pai atunci poate ti-a schimbat cineva parola... da la forget password...