| alleee1234 a întrebat:

Ajutor :'3. Imi place foarte mult de un baiat.
Totul a inceput acum o luna, cand ne-am vazut prima oara, si el ma placea, dar era foarte timid, si nu voia sa ma vada daca eram cu prietenele mele. Acum doua saptamani trebuia sa ne intalnim singuri doar ca eu m-am dus cu o prietena sad si el cred ca s-a suparat. Nu imi raspunde la telefon nici la mesaje. Mi-am cerut deja scuze. Ce sa mai fac :'3?

1 răspuns:
| Rebekka97 a răspuns:

Lasa sa treaca putin timpul dupa care incearca sa vorbesti iar cu el. Daca chiar te place sunt sigura ca va face el primul pas.Succes!:*