| fata1212 a întrebat:

AJUTOR,AJUTOR,AJUTOR.

Buna, am 13 ani și sunt în clasa a 6 a, diriginta mea este bună, mi-am făcut codițe afro, am voie la școala cu așa ceva? Nu o să mă exmatriculeze sau nu o sa imi scada nota la purtare? Vă rog mult sa ma ajutati, am coditele afro de 3 zile si nu stiu daca ma lasa sa intru in scoala cu asta

2 răspunsuri:
| TheMusicBoy a răspuns:

Te lasa! Tu esti tu! Daca tie iti place poti sa te duci la scoala asa. Din potriva. Arata chiar cute. Si nu au de ce sa te exmatriculeze. La mine in clasa au venit cu suvite visinii. Deci pentru o frizură nu o sa zica nimic

| Xdreaper21 a răspuns (pentru TheMusicBoy):

Eu era sa pic la romana din cauza ca o fata(zici ca era baiat) avea parul mai scurt ca al meu(nu imi sta bine cu par scurt si nu eram gen fata doar in parti eram scurt in rest lungut si nu era mare diferenta)
Iar profa de romana vine ma ia de par si ma intreaba ce e cu el eu ii explic linistit cu respect ca nu imi sta bine cu parul scurt la ea uitate ma la fata asta pana si ea are parul mai scurt decat tine
In acel moment am tacut da de nu am si facut scandal la diriga zice ca eu am parul mai lung decat ea iar ea zici ca era baiat daca nu ii vedeai fata ci doar parul
Eu oricum eram bata la gramatica si dupa abia am scos un 5 pe primul semestru si un 6 pe al doilea
Eu zic asta doar ca sa inteleaga fata asta ca mai sunt si profesori de **** rai de tot frustrati ca nu esti tu la fel ca restul