| anonim_4396 a întrebat:

Ajutor am doar 14 ani si din cauza ca sunt gras si am cosuri ma tem ca no sa am nici odata o iubita si o sa fiu mereu singur ce sa ma fac? Este foarte trist sa nu ai nici odata o iubita sau prietena

Răspuns Câştigător
| darkangel90 a răspuns:

Cosuri toate lumea are.
Nu-ti fa griji, nu esti singurul cu cosuri.
Da-te cu crema zinerit sau clearskin
da-te de 2 ori pe zi dimineata si seara. O sa dispara.
Si ai incredere in tine o sa ai iubita, be strong man!
Funda?

7 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Fa bine si du-te la sala, mananca sanatos si vei avea un fizic de invidiat. prietene nu e trist sa nu ai prietena. crede-ma o sa vina ziua cand ai prietena de iti vei deori sa scapi de ea cat mai repede

| LoveSleep a răspuns:

Ai scris asta în timp ce îți făceai de cap cu o șaorma a?

| OldSoul a răspuns:

Stai calm man, o sa ai si tu o iubita, sunt si fete care plac baieti ca tine, asta desigur sa nu iti doresti una top model.

| minrest a răspuns:

Exclus, Pufo sa nu ai iubita pentru ca esti gras. In cel mai rau caz o sa ai o iubita grasa, dar nici asta nu cred. Poate cand vei fi mai mare vei fi slab, iar cosurile credeam ca stii ca sunt doar acum la pubertate. Faci si tu ca ala cu drobul de sare. Te salut.

| AlexandruIonut004 a răspuns:

Salut prietene!

Pune mana si fa sport. Fa flotari, abdomene. Alearga! Multa miscare! Sau apuca-te de vreun sport. Cum ar fi atletism sau fotbal...
Si ai grija la alimentatie.
Cat despre cosuri... Majoritatea copiilor de varsta ta au cosuri. Du-te la magazin si cumpara un sapun cu sulf ( asa ceri ) si o crema hidratanta.
Iti dai de doua ori pe zi cu sapunul ala. Dupa care aplici crema.
Cosurile de asemenea tin de alimentatie.

| Albres20 a răspuns:

In primul rand lasa mc`u si shaorma dupa o sa rezolvi problema grasimi cu miscare dar intai renunta la mancare in exces

| beni1988 a răspuns:

Pt cosuri exista zynerit, my friend iar pentru grasime exista sport/sala... ceva mai multa desigur. So...treci la treaba si lasa shaorma sau o sa-ti dai de laba toata viata.