| Mircea_Bianca_1995 a întrebat:

Ajutor! Am vrut sa ma tund ca o prietena dar o coafeza "incredibila,, m-a tuns prea scurt. Inainte il aveam asa lung si frumos, cret si blond ...Cum il fac sa creasca intr-o luna? Ofer funda!

2 răspunsuri:
| NAT0 a răspuns:

Seara te dai cu ulei de ricin, 5 lei la farmacie.

| dreams0423 a răspuns:

Stai la soare, dupa fiecare spalare te dai cu ulei de par, fereste-te de fixativ si spuma ceva timp, incearca sa te dai cu banana framantata amestecata cu miere la radacina si lasa-l asa 10 min apoi clateste sau poti incerca ou batut si spalate cu apa cat mai rece deoarece apa calda oarecum il usuca si nu mai are aceleasi caracteristici ca de obicei.