| JessicaRoxana a întrebat:

Cine ma ajuta cu un mesaj frumos și lung pentru prietena mea cea mai buna? Este ziua ei și vreau sa-i scriu un mesaj special, suntem prietene de 10 ani. Am scris eu câte ceva dar vreau sa-l fac mult mai lung si frumos, sa-i dea lacrimile când îl citește. Sa fie ceva despre prietenia noastra in care sa-i arat cât de mult o iubesc si cât o prețuiesc. Helppp. Eu nu prea ma pricep la chestii de genul. Va rog sa fie scris de voi nu luat de pe net happy mulțumesc happy

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ceea ce vrei tu este o prostie, suna o si spune i tu cateva cuvinte din inimă, de ce vrei mesaj lung, scrie i luceafarul, o sa il citeasca pe wc cand se ușurează.

| CerealaCuOchi a răspuns:

Nu stiu de ce ai pus asta la Dragoste si Sex