| anonim_4396 a întrebat:

Ajutor. crying
Imi vine extrem de mult ciclu. Umplu absorbantul in doar 10 minute. crying Trebuie sa ma duc si la scoala. Si nu pot sa le schimb la scoala deoarece ma vad colegii cum iau absorbantul din ghiozdan. crying Ce sa fac?

4 răspunsuri:
| Larisa a răspuns:

Ai putea merge la doctor cu mama ta, sa-i explici ce se intampla.Sigur va gasi o solutie

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In afara de a merge la medic si ce altceva ti-au mai scris pretenii exista solutia de a tine absorbantele undeva in buzunare

| Mirunelu a răspuns:

Pune abrsobantul intr-o gentuta mica sau un portofelas, ceva subtil si asa il poti scoate din ghiozdan sa mergi la baie. Si daca te vad care este problema lor, nu este o rusine sa fi femeie si sa fi in perioada lunara.

| Dyzzlerdymi a răspuns:

Buna!
Uite ce trebuie sa faci:
1.Incearca sa faci 5 abdomene.
2. Pune o sticla cu apa calda la burta(langa buric).
3.Fa un masaj la burta.
Si va trecebig grin