| anonim_4396 a întrebat:

Ajutor plss are fratele meu ceva bube pe langa gura si cand ne-am batut(ca de obicei) am zgariat una si a curs sange l-am dat cu spirt dar nu stiu ce se poate intampla crying sunt foarte ingrijorat va rog ajutati-ma a si am auzit-o pe o tanti ca are bubite de la febra sau ceva in genu

3 răspunsuri:
| Amy a răspuns:

Nu se intampla nimic, nu mai fii asa panicata, linisteste-te. poate sunt bube dulci sau herpes care o sa-i treaca in aproximativ o saptamana. asa ca stai calma!:*

| Amy a răspuns:

blushing whistling scuzeeee! nu am fost atenta cand am citithee hee big grin

| FredFlintstone a răspuns:

Panicatalaughing,si calma?