| aandraa000 a întrebat:

Ajutor..sunt fata si nu stiu sa sarut french.am cunoscut un baiat si mi-a zis ca vrea sa ne intalnim.el are 18 ani si mie chiar imi place de el si vreau sa fim impreuna.dar nu pot sa ii spun ca nu stiu sa sarut.plss help mee si va rog sa nu radeti de mine

2 răspunsuri:
| SebylVane1890 a răspuns:

Poti invata atunci cand o faci cu el.Doar nu vrei sa saruti pe altul inainte ca sa inveti happySi de ce trebuie neaparat sa te saruti asa? O poti face normal big grin

| Charice a răspuns:

Draga mea atunci cand saruti prima data o persoana totul vine de la sine. si daca zici ca tot e prima data cand va vedeti iti dai seama ca nu o sa iti ceara din prima sa-l saruti happy totul o sa vina de la sine e mult mai dragut ca totul sa fie spontan :*