| Incarcare a întrebat:

AJUTOR! Sunt fisperata azi mi-a fost furat telefonul, Samsung Star II. mi-a si scos imediat cartela deoarece nu am putut fi contactata de alte persoane bateria mea fiind FULL. Era si pe abonament, mi-a inchis tata abonamentu dar ce sa fac? Ce as putea face sa imi recuperez telefonul? sad Faza e ca la mine in cartier sunt multi idioti, tigani si vagabonzi pentru. ca intr-un bloc alaturat a stat Guta. x_x. AJUTOR

2 răspunsuri:
| LittleLuciane a răspuns:

Cred ca poti merge la politie si ei au niste aparate prin care il detecteaza prin satelit sau ceva de genu.eu zic sa mergi la politie sau sa suni ei cu siguranta te vor ajuta cred ca iti va cere nr sau ceva.ei ar putea sa til gaseasca

| Rebecaaaa a răspuns:

Adio telefon. thinking Nu prea mai ai ce sa faci.