| claudia22229 a întrebat:

Ajutor, tocmai mi s-a rupt un dinte pe la jumatate, este din fata si arata urat, maine o sa merg la dentist, dar intrebare :A mai avut cineva problema asta? se poate repara? o sa arate urat dintele refacut in comparatie cu ceilalti? sincer plang pentru ca eu cred ca nu se poate repara asa usor, va rog ajutor

2 răspunsuri:
| bunny112 a răspuns:

Ba se poate repara, iti aplika o solutia ceva care iti reface dintele.stiu pe cine care a avut aceeasi problema si care si-a rezolvato asa.

succes, sper sa reusesti sa ti-l repari.

| pufosenia_5924 a răspuns:

Poi...Cred ca da!
Daca este dinte permanent,iti va pune o blomba rezistenta,nu stiuthinking,dar daca este dinte de lapte til va scoate sigur, nu iti fa probleme, totul se rezolvawinking