| IIIx333III a întrebat:

Ajutor! M-am certat cu cea mai buna prietena! Am 11 ani, sunt in clasa a 5a si am multi prieteni, dar nici unul la fel de bun ca aceasta. M-am dat drept miley cyrus(de fapt s-a dat o prietena ca eram la ea acasa) si nu stiam cine e, am vorbit cu un tip. Am vazut dupa aceea ca era prietenul prietenei mele. Ce sa fac? Acum nu mai vorbeste cu mine...deja mi-am cerut scuze...

Răspuns Câştigător
| LoveMe a răspuns:

Pai spune`i ca a fost doar o gluma nevinovatatongue
de unde sa stii u cu cine vb ca doar nu citesti in stelehee hee
si in plus prietena ta s`a dat drept vedeta.nu tu!
si spune`i ca daca o chestie atat de mititica intervine in prietenia voastra.atunki nu mai are rost sa o continuati!
fundita?sadsad

6 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Ce sa faci? Cere'ti scuze inca o data si fa-o sa inteleaga ca iti pare rau. A fost urat sa iti asumi alta identitate. La 11 ani nu poate fi vorba de o prietenie prea solida, esti inca o copila.

| Dependentă de ciocolăţiii ♥ a răspuns:

Buna :]!
Spune-i si tu ca nu aveai de unde sa stii ca era prietenul ei si ca a fost doar o gluma si ca nu merita sa stricati o prietenie din cauza unui lucru banal. Chiar nu-mi mai vine in minte acum altceva ce i-ai putea spune thinking Dar incearca si tu sa ii explici ca se supara pe degeaba.
:*

| MSM19 a răspuns:

Buna! Ma cheama Sandra am 9 ani jumate si am absolvit clasa a3 si am si eu o buna prietena tot ce trebiie sa faci este sati ceri scuze pentru ce ai facut sau spune-i ca ai vrea sa te impaci cu ea.

| MSM19 a răspuns:

Opa nam vazut cauza dar ar trebui sai spui tot ce sa intamplat sincer

| MSM19 a răspuns:

Opa n-am vazut cauza dar ar trebui sai spui tot ce s-a intamplat sincer

| Georgy_1679 a răspuns:

Prietenii adevarati nu sa cearta intre ei!
daca lasi un baiat sa intervina intre PRIETENIA voastra atunci voi 2 nu sunteti prietene! ar trebui sa ai spui asta "prietenii" tale!