| Tlbi a întrebat:

Alocatia imi vine din urma daca am implinit 18 ani si nu a venit de prin august pana acum?tongue am depus actele si tot ce trebuia, sunt la liceu si de venit stiu ca vine... vreau sa stiu doar daca imi vine si pe lunile in care nu am primit-o...:p

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Ti-am raspuns si la prima intrebare si ti-am spus ca o sa o primesti. Vezi daca nu ti-a luat-o unul dintre parinti. Numai bine!

| Tlbi explică:

Nu mi-a luat-o, nu fac ei asta...rolling on the floor mersi de raspuns!