| PORC3 a întrebat:

Aloha all. am o intrebare. daca ma prinde pe ratb/c/f/d/ds/s/s procum infine. autobuze din alea... daca ma prinde fara bilet si sunt minor. n-am buletin n-am acte la mine? ce imi face? poa sami dea amenda?thinking

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Iti cere datele sau te da jos si cheama politia daca nu cooperezi

| PORC3 explică (pentru suntserios):

Ok si politia ce poate sa-mi faca?laughing poate sa ma tina? acpolo la dispecerat sau alte prostii din astea?

| suntserios a răspuns (pentru PORC3):

Politia face ce vrea cu tine mai ales ca refuzi sa te legitimezi, oricum daca se ajunge pana acolo parintii tai vor primi o amenda grasa

| Own3r a răspuns:

Te da jos din autobuz.