| anonim_1903 a întrebat:

Am 12 ani nu mi-a venit ciclu nici menstruatia pot ramane insarcinata daca as face sex... e doar o intrebare...

4 răspunsuri:
| MihaiN1 a răspuns:

Nu

| UndiscoveredSoul a răspuns:

Ciclu e acelasi lucru cu menstuatia si ca sa-tirapund la intrebarea ta: poti sa ramai insarcinata dar sunt sanse de 95% sa ramai

| fCD a răspuns:

Nu stiu. incearca

| anonima_9291 a răspuns:

Buna am sa iti raspund la intrebare cu o alta intrebare.Esti pregatita pentru asa ceva pentru ca mi se pare ca esti prea tanara. Poate nu sunt in masura sa zic asta dar e prea devreme si in primul rad trebuie sa iti gasesti persoana potrivita pe care o iubesti sa nu iti para rau dupa aia pentru ce ai sa faci tot mereu sa te gandesti inainte de a face un pas in viata sa nu il regreti mai tarziu.Bafta si sa imi spui daca ti-a fost de folos sfatul meu