| AnaAnastasiaaaa a întrebat:

Am 13 ani. 1.75 m si 66 de kg si sa simt penibil. Mananc cam tot ce nu trebuie, cat despre sport fac! Vreau sa slabesc. nu stiu. Ma simt complexata. Ma poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| 16Gabriela a răspuns:

Ai grija la ce mananci, dimineata bea un ceai verde, nimic mai mult, la pranz lugume, fructe si seara mancare...dar fara carne, fara paine, fara dulciuri happy

2 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Un psiholog te-as sfatui.

| Carmen100 a răspuns:

Doamne, nu inteleg de ce vrei asta, ai greutatea perfecta! Niciodata nu suntem multumiti cu ce avem, vrem mai mult, vrem sa fim perfecti. Dar in realitate ne pierdem timpul pentru ca niciodata nu vom fi perfecti, asta nu exista. Si totusi continuam...