| sorinsocerata a întrebat:

Am 13 ani si imi place de o fata din alta clasa, dar imi este rusine sa o intreb ca imi place de ea, va rog spuneti-mi ce sa fac.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Mai amani cativa ani, pana mai cresti si nu-ti va mai fi rusine.

| just4ubr2015 a răspuns:

Intra in vorba cu ea si din discutii ii spui pe ocolite ca iti place de ea

| Crhis a răspuns:

Iti place de ea, spune-i lasa rusinea asta pentru ca daca nu actionezi pierzi sansa

| brot123 a răspuns:

Vorbeste cu un coleg in vare ai incredere. sunt in aceeasi situatie daca se uita la tine sau se da la tine te dai si tu la ea