| StefanAlexandru28 a întrebat:

Am 14,3ani și 1.80.Nu am crescut deloc de un an și ceva. Ăsta vara aveam 73 kg și m-am cântărit întâmplător cand am început sa fac burta și am văzut ca am ajuns sa am 84 kg. Ce sport îmi recomandați sa fac ca sa slăbesc și sa cresc?(nu am forte mult timp zilnic pentru. acest sport maxim ora jumătate ca am Evaluare Nationala)

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

E foarte bine daca faci atata miscare zilnic. Cauta exercitii cardio pe Youtube si fa-i in casa pe unde ai mai mult loc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti deja destul de inalt

| Mihaelablabla a răspuns:

Brazilian Jiu Jitsu / Baschet.

| AliceNeye a răspuns:

Esti destul de inalt, dar daca vrei sa cresti mai ai timp. Fa sala sa slabesti si sa cresti in masa musculara!
Spor!