| Blindeye a întrebat:

Am 14 ani, 65 de kg și 1.70 înălțime. Consider ca sunt cam plinuț pentru vârsta mea ceea ce nu pot sa spun ca se vede. Țin sa menționez ca nu merg la sala, dar am de gând. Vreau mai întâi să țin un regim alimentar mai echilibrat așa ca va rog sa mă ajutați cu câteva sfaturi despre ce as putea sa mănânc mai sănătos. Funda.

2 răspunsuri:
| Blindeye explică:

Părinții mei sunt mulțumiți de Cum arat, dar toți știm Cum sunt părinții. Tata mă pune sa mai fac abdomene flotări sa mai lucrez cu g antenele.

| Børgø a răspuns:

Incearca sa mananci legume rosii, gen ceapa, sfecla (mai creste si potenta), multe salate. Am mancat si eu o salata la cina si in cateva minute nu mai puteam manca, are o saturatie foarte mare salata. Diverse fructe, mere, pere, banane (au calciu).
Parintii tai ce zic?
Funda? :3