| miutitazaaaa a întrebat:

Am 14 ani si iubesc un baiat el invata eu deloc sunt a saptea el a opta cum il cuceresc

10 răspunsuri:
| TSO7 a răspuns:

Învață și tu, vei avea șanse mai mari să îl cucerești. Momentan dacă porți o discuție cu el, nu va înțelege nimic.

| lunarwolf a răspuns:

Îl tragi de mânecă și îi șoptești la ureche Teorema lui Pitagora

| LifeIsColour a răspuns:

Buna,daca spui ca el invata si tu nu prea e posibil sa fie un impediment pentru tine.El, fiind un intelectual, e posibil sa-si doreasca tot o prietena care e pasionata de invatatura si tot asa.Nu stiu ce sfat sa-ti dau mai precis,da-i de inteles ca il placi, dar in mod subtil pentru a nu parea vreo obsedata care vrea sa-i atraga atentia. Discuta cu prietenii lui mai mult si prin intermediul lor afla cat mai multe despre acel baiat, ce tip de fata prefera, ce ii place in general, ce planuri pentru viitor are.Astfel iti vei da seama daca aveti ceva in comun si poate, cu putin timp si noroc, veti avea si o relatie. Sper ca te-am ajutat.

| corbulalbrosu a răspuns:

Poti sa-l cuceresti soptind la urechea lui magicul cuvant, sex.

| Emilian65 a răspuns:

Dac tie nu-ti place cartea, lasa-l pe el sa invete sa se realizeze in viitor. Tu, gaseste-ti unu caruia nu-i place cartea ca si tie. Poate asa veti avea o relatie de durata si linistita.

| Doub a răspuns:

Inveti sa pui virgule.blushing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Doub):

Saaaaaau...
http://postimg.org/image/vkiwvghlp/

| emmaemilia a răspuns (pentru anonim_4396):

Respect man!

| anonim_4396 a răspuns (pentru emmaemilia):

thumbs up
Sa recunoastem, minionii fac toata poza laughing.

| Alex1602 a răspuns:

Simplu: Nu il cuceresti. Esti doar o fetita prostuta pe cand el stie ce vrea de la viata happy