| Fashion_2205 a întrebat:

Am 15 ani, dar pana acum n-am avut de a face cu baieti. N-am sarutat nicunul. Si acum s-a ivit asta si n-am stiut cum sa fac fata. Am schimbat subiectul, am plecat. Ce sa fac sa am mai multa incredere in mine? Nu vreau sa ma fac de ras! straight face

3 răspunsuri:
| fr4t3ll0 a răspuns:

Asta vine de la sine. Lasa frau liber inimii. Nu te lua dupa tot ce spune lumea (ca sunt anumite tehnici, anumiti factori, etc). Chestia asta o faci cu inima si nu cu ce zic altii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Sarutul nu se invata din ce scrie unul si altul pe Internet, dar totusi...
Pai, in primul rand, avand in vedere ca este primul vostru sarut ar trebui sa fie placut si intim. In al doilea rand:fa-ti curaj!
Cand va apropiati unul de altul, apleca-ti capul putin intr-o parte(cat sa nu dati nas in nas happy ) si apropiati-va buzele. And this is it! Daca vrei sa continui cu un french kiss, tot ce aveti de facut este sa va deschideti gurile si sa va invartiti limbile concomitent, eventual muscari tandre de buze.winking Oricum, fiecare cuplu are un stil anume si sarutul nu se invata prin predici, ci doar prin practica asa ca... SUCCES!
Si inca un pont... spala-te pe dinti si mesteca o guma inainte. Ii va placea mai mult!
Distractie placuta!
P.S: Sarutul este ca dansul: daca baiatul stie, atunci el conduce si amandoi va distrati

| crysty_4768 a răspuns:

Nu este foarte greu asa am facut eu dar faza e ca eu sunt baiat dar am avut aceeasi problema cu o fata.cel mai bine si cel mai usor e sa al lasi sa te sarute ca dupa aia nu o sa fie asa greu.