| wazzup7 a întrebat:

Am 15 ani si n.am fost cu vreo fata pana acum. Puteam fi cu multe, insa nu mi.au starnit interesul. Singura pentru care simt ceva e mai dificila putin sau poate nu ma place. Am incercat mai multe variante, dar nimic. Ce sa fac sa clarific? Eu i.am spus prin email ca o plac, iar daca ea nu simte la fel sa ramanem prieteni. Dp asta nu am mai vorbit ceva timp, iar cand am vorbit nu am pomenit nimic despre asta. Iar la o petrecere sta pe langa mine si cand o intrebam cv vorbea cu zambetu pe buze. Nu stiu ce sa fac, am intrat in monotonie si cu ea n.am mai vb de vreo 3 saptamani. N.am unde s. o scot in orasu asta de...

1 răspuns:
| miky1804 a răspuns:

Pai dc nu ii spui personal k o placi?
poate daca o sa ii zici o sa iti spuna si ea ce simte pentru tne.sau daca nu, incearca sa ii ceri prietenia, poate este ea mai timida sau poate asteapta sa faci tu primul passtraight face. nu stiu... sper ca ti.am fost de foloswinking