| wazzup7 a întrebat:

Am 15 ani si n.am fost cu vreo fata pana acum. Puteam fi cu multe, insa nu mi.au starnit interesul. Singura pentru care simt ceva e mai dificila putin sau poate nu ma place. Am incercat mai multe variante, dar nimic. Ce sa fac sa clarific? Eu i.am spus prin email ca o plac, iar daca ea nu simte la fel sa ramanem prieteni. Dp asta nu am mai vorbit ceva timp, iar cand am vorbit nu am pomenit nimic despre asta. Iar la o petrecere sta pe langa mine si cand o intrebam cv vorbea cu zambetu pe buze. Nu stiu ce sa fac, am intrat in monotonie si cu ea n.am mai vb de vreo 3 saptamani. N.am unde s. o scot in orasu asta sad

1 răspuns:
| tweety96 a răspuns:

Vb deschis.O intrebi daca te place si o rogi ca daca nu iti impartaseste sentimentele sa ramaneti prieteni