| cassdavid285 a întrebat:

Am 15 ani si o lună jumate si inaltimea 1.86 la ce inaltime credeti ca o sa ajung?

7 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

O sa ajungi la o inaltime la care lumea te va desconsidera, poate nu pe buna dreptate dar exista adevarate preconceptii in societate, precum cei inalti sunt prosti sau blondele sunt proaste, deci nu vei scapa de persecutie publica nici tu.
Eu nu mi-as dori sa fiu mai inalt ci mult mai destept happy
Nu stiu ce hormoni luati voi generatiile astea, din pui si fast food daca la vasrta asta aveti inaltimea unui bachetbalist dar in fine

Răspuns utilizator avertizat
| Simpatic a răspuns (pentru TornadoIDS):

Ce vrei sunt si eu invidios ca nu am 1, 86

Răspuns utilizator avertizat
| Violleta2022 a răspuns:

Depinde numai de hormonii tai de crestere.

Unii copii au cresterea mai rapida la inceput de pubertate, dupa care stagneaza, altii cresc mai mult la sfarist, iar o alta grupa de copii cresc constant, pe toata perioada pubertatii/adolescentei.

| ReddY25 a răspuns:

1.90

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Maxim 1.90-1.95