| Daniel_6699 a întrebat:

Am 15 ani si sunt boboc la liceu. Am in clasa o fata pe care o plac foarte mult dar ea nu stie. am nevoie de sfaturi!

3 răspunsuri:
| Mrlove a răspuns:

Pai bagate in seama cu ea doar esti barbat lol big grin incearca sa vorbesti cat mai mult cu ea, sti cum se spune ca atunci cand vorbesti cu o fata nu conteaza ce spui, dar asta nu inseamna ca poti sa spui orice big grin oricum vorbesti cu ea spun eu intreab-o cateva lucruri despre ea

| seby12345 a răspuns:

Pai sa vedem.Mai vorbesti si tu cu ea in pauze mia mult. Mai stai pe langa ea. mai oferate sai duci cartile.Sau intrabo si tu daca vrea sa mergeti la o terasa. Si daca se leaga ceva de acolo stiti voi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai in primul rand inceaca sa ii areti asta pur si simplu daca ea v-a simti acelasi lucru pentru tine v-a venii de la sine
si app daca o iubesti nu o bate doar nu suntem rromi laughing