| anonim_4396 a întrebat:

Am 16 ani, am voie sa cumpar prezervative de la farmacie?

12 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

DA.

regis
| regis a răspuns:

Da.

| tukhey23 a răspuns:

Nu potihee hee

| sergiu25bc a răspuns:

Cand te duci la farmacie nu te va intreba nimeni nici o data ce varsta ai, poti avea si 10 ani, nu cred ca va fi problema.Doar ca se va mira aia ce va zice, uite draga asti-a de la 10 ani fac cu protectiehappy

| oooooooo a răspuns:

Din fericire, da.
si ma mira faptul ca mai exista si adolescenti care se gandesc la lucrul asta. te felicit.

| hrdcore a răspuns:

Pai da ca eu am 14 si am cumparat si de lea farmacie si de la penny market

| ssay211 a răspuns:

Da si e cel mai indicat lucru posibil intr-o astfel de chiestie... dar sa fi barbat si s te duci la farmacie dupa absorbante cum e?laughing lasa rusinea de o parte si nu te gandi ce-o sa zica x si y ca e mai importanta sanatatea si educatiakiss

| gasca a răspuns:

Normal ca ai voie! nu te intreaba nimeni cati ani ani intr-o farmacie. Nu-ti afce probleme din cauza asta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca ai nevoie cu adevarat? da, fintca la farmagie sunt de calitate mai buna.Recomand durex

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da ai voie deoarece si eu am loat si nu am mai mult de 15 ani