| escroaca a întrebat:

Am 16 ani, ma consider o persoana destul de matura pentru varsta mea. Am niste parintii groaznici care ma iau mereu la tara cu ei straight face. Urasc sa merg acolo, incerk sa le explic, dar zic " atata timp cand esti in casa noastra respecti regulile ". straight face vr sa stau acasa, sa ies in week enduri sau sa stau singura. Am discutat cu ei o gramada straight face dar nu ai cu cine straight face Ajutor sigh [ Funda sad ]

Răspuns Câştigător
| pufulete17 a răspuns:

Idem aicilaughing numai ca eu sunt baiat.incearca sa le faci pe plac si sa ii ajuti cum poti pentru ca ei ti-au dat viata! daca nu poti intodeauna pentru ca te enerveaza diferenta de opinii si principii baga`ti castile in urechi da`le dreptate(chiar daca nu au) si indeparteaza`te, asculta muzica, linisteste`te si gandeste`te ca mai ai 1 an 2 si esti pe banii tai si nu mai trebuie "sa suporti"! sean paul-hold my hand asscult eu acumlaughing,,, dar priveste si altfel! 2 ani si esti pe cont propriu, asa ca bucura`te cat timp ii ai aproape! bafta multa:*