| escroaca a întrebat:

Am 16 ani, ma consider o persoana destul de matura pentru varsta mea. Am niste parintii groaznici care ma iau mereu la tara cu ei. Urasc sa merg acolo, incerk sa le explic, dar zic " atata timp cand esti in casa noastra respecti regulile "straight faceat wits' end. vr sa stau acasa, sa ies in week enduri sau sa stau singura. Am discutat cu ei o gramada straight face dar nu ai cu cine Ajutor [ Funda >big grin

Răspuns Câştigător
| DyaElla a răspuns:

Vorbeste cu prietenii sa te sustina. Programati o intalnire, iar apoi, inainte sa pleci chiamai la tine. Convingei sa te sustina si asa vei reushi sa nu mergi "la monstruosul loc"

1 răspuns:
| PTL a răspuns:

Pai daca ei nu te inteleg inseamna ca nu's prieteni adevarati straight face.
Prieteni adevarati se sustin, si isi cer parerea gen "mergem la mall" daca spune unul "nu" nu merg. :*. Bafta